امروز    ۶ ام  بهمن  ماه, سال  ۱۳۹۹
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

درباره ای برندینگ

درباره ای برندینگ ( abranding .ir )

ای برندینگ ، یک مجله اینترنتی در زمینه تجزیه و تحلیل و بررسی و برندسازی کسب و کارها می باشد. تیم ای برندینگ تلاش می کند آخرین  اخبار بازاریابی، تبلیغات و برندسازی کسب و کارها و شرکت ها را انتشار دهد و فعالیت آنها را در این زمینه ها تحلیل و بررسی کند.

Abranding از کجا آمده است؟

ای برندینگ مخفف  Analyze of branding  به معنای تجزیه و تحلیل برندسازی در کسب و کارها می باشد.

  • A مخفف  Analyze  و به معنای تجزیه و تحلیل و بررسی می باشد.
  • Branding  هم به معنای برندسازی می باشد.

اصطلاحات و دسته بندی های اصلی سایت و مجله اینترنتی ای برندینگ به شرح زیر است :

: Digital branding

برندسازی اینترنتی به طور خلاصه اشاره به فعالیتهایی که باعث ایجاد و ماندگاری نام و جایگاه یک کسب و کار در ذهن مخاطبان می شود دارد و شکل دادن به هویت تجاری کسب و کارها در فضای دیجیتالی و اینترنت می باشد.

برند سازی و ماندگاری نام تجاری کسب و کارها در ذهن مخاطبان و مصرف کنندگان نیاز به فعالیتهای زیرسازی و ساختار بندی شده و همراه با برنامه ریزی های دقیق و مستمر دارد و در واقع فعالیتی ادامه دار می باشد. در غیر اینصورت با وجود رقبای بیشمار در اکثر کسب و کارها مخاطبان و مصرف کنندگان به زودی شما را فراموش می کنند.

: Digital marketing

بازاریابی دیجیتالی به تمام فعالیتهای بازاریابی از قبیل معرفی، اطلاعات دادن، آگاهی دادن  و ترغیب مخاطبان و مصرف کنندگان برای استفاده از خدمات و محصولات شما در فضای مجازی و اینترنت اشاره دارد.

تعدادی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی عبارتند از : طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامکی، سامانه ایمیل انبوه، راهکارهای ارتباط با مشتری در فضای مجازی و آنلاین، استراتژی های حضور در رسانه های اجتماعی، تبلیغات انبوه در اینترنت، بهینه سازی و سئو سایت و موبایل، آنالیز فعالیت های تحت وب کسب و کارها و مصرف کنندگان، و غیره ….

 : Management

مدیریت کسب و کارها، تمام فعالیتهای مربوط به راه اندازی و ادامه کار برندها از قبیل برندسازی و بازاریابی و ارتباط با مشتریان می باشد. مدیریت کسب و کارها صفر تا صد فعالیت آنها را در بر می گیرید و بدون داشتن مدیریت درست در هر زمینه ای آن کسب و کار محکوم به شکست و سقوط می باشد .

 : Entrepreneurship

کارآ فرینی دارای شاخه های بسیاری می باشد، اما عام ترین مفهوم آن راه اندازی کسب کاری که باعث خلق ارزش جدید ( مادی یا معنوی ) از طریق یک تلاش متعهدانه می باشد که به جامعه و فرد کمک کند تا باعث رفع بیکاری تعدادی از افراد شده و در عین حال برای جامعه و افراد مشغول در آن فعالیت مزایای مالی و معنوی داشته باشد و باعث ارتقا، رشد و توسعه کشور شود.

ویژگی تعیین کننده در کارآفرینی، انجام کارهای جدید و یا ابداع روشهای نوین در امور جاری است.

 : Advertising

به معنی تبلیغات می باشد و به تمام روشهای بازاریابی مانند تبلیغات محیطی و مجازی برای معرفی محصول و خدمات، جذب مخاطب و ترغیت مشتریان اشاره دارد. تبلیغات باعث فروش بیشتر و ادامه فعالیت شرکت ها و… می شود.

درباره ما ، مجله ای برندینگ ارئه دهنده اطلاعات بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال برندینگ و ...
درباره ما – مجله اینترنتی ای برندینگ

ما از همکاری شما با تیم ای برندینگ استقبال می کنیم و خوشحال می شویم در این مسیر با ما همراه شوید.

تیم ای برندینگ آماده همکاری با شرکتها و کسب و کارهای متوسط و بزرگ در زمینه های دیجیتال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی می باشد. با ما در تماس باشید.