امروز    ۶ ام  بهمن  ماه, سال  ۱۳۹۹
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
بروزرسانی سایت کاریابی آموزشی گروه آموزشی استاد

بروزرسانی تنها سایت تخصصی کاریابی آموزشی انجام شد

باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب‌سایت جدید گروه آموزشی استاد که یک سایت تخصصی در زمینه کاریابی آموزشی می باشد از  اول فروردین ۱۳۹۶ به‌روزرسانی شد و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره ای تازه آغاز کرد.


رفع خلاهای موجود در ارتباط بین مجموعه و تمامی مراکز آموزشی کشور از قبیل مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی در تمام رشته ها و مقاطع تحصیلی و ارتقای سطح کیفی خدمات پس از این به روز رسانی مد نظر است.


به گزارش روابط عمومی گروه آموزشی استاد، وب‌سایت این شرکت فعال در زمینه کاریابی آموزشی و ارائه خدمات به موسسات آموزشی کشور از تاریخ اول فروردین ۱۳۹۶ به‌روزرسانی شده است و با فرم و امکاناتی تازه به نشانی gostad.ir در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار گرفته است.
در به‌روزرسانی تازه وب‌سایت، بخش‌های ثبت نام، تکمیل رزومه آنلاین کارجویان و امکانات ویژه پروفایل کاربری و همچنین ثبت‌نام و درج آگهی کارفرمایان و موسسات آموزشی از قبیل مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های کنکور و کلیه مراکز آموزشی به فهرست وبسایت اضافه و امکانات جدیدی از قبیل راه‌اندازی بخش پاسخ‌گویی به کارجویان و مشاوره کارجویان از طریق سیستم تیکت سایت برای مخاطبان میسر شده است.
وحید منوچهریان مدیرعامل گروه آموزشی استاد در این باره گفت: رفع کاستی‌های موجود در ارتباط بین مجموعه و تمامی مراکز آموزشی کشور از قبیل مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های کنکور و مراکز آموزشی حرفه‌ای و تخصصی در تمام رشته‌ها و مقاطع تحصیلی و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به‌روزرسانی مد نظر است.

اوادامه داد: به‌روزرسانی تنها سایت تخصصی با شش سال سابقه فعالیت درخشان در حوزه کاریابی آموزشی در کل کشور با هدف کاهش نرخ بیکاری افراد تحصیل‌کرده و افزایش اشتغال به کار جوانان انجام شده است.
او هم‌چنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهم‌ترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس از این به‌روزرسانی به دنبال همکاری با موسسات و مراکز آموزشی و جذب افراد تحصیل‌کرده و دانش‌آموخته دانشگاه‌های سراسر کشور از طریق سایت گروه آموزشی استاد هستیم.

لینک خبر در سایت خبر رسمی


درباره ی وحید منوچهریان

مدیر مجله اینترنتی آنالیزِ برندینگ کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران و کارشناس مدیریت بازرگانی، تخصص : دیجیتال مارکتینگ، دیجیتال برندینگ، بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) طراحی وب، گرافیک و ...

مطلب پیشنهادی

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند در این مطالب افسانه های استارتاپی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =