امروز    ۳ ام  آبان  ماه, سال  ۱۳۹۹
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
آیا می دانستید ... ؟

آیا می دانستید … ؟

آیا می دانستید … ؟

در این مطلب  با عنوان ” آیا می دانستید ؟ ” به اطلاعات مدیریتی مهمی از چند شرکت مهم بین المللی اشاره می شود که دانستن آنها مهم و تاثیر گذار است.

آیا می دانستید شرکت زیراکس ...

  • آیا می دانستید در شرکت زیراکس، فرد میتواند مسیر شغلی خود را با انتخاب از بین هشتصد دوره آموزشی به دلخواه ادامه دهد.

آیا می دانستید شرکت کوکاکولا ...
– آیا می دانستید شرکت کوکاکولا یک سیستم مراد – مریدی دارد که از طریق آن، کارکنان مستعد را در درون سازمان شناسایی کرده و در کنار افراد باتجربه قرار میدهد تا برای پستهای کلیدی آینده آماده شوند.

آیا می دانستید شرکت وال مارت ...
– آیا می دانستید در شرکت وال مارت، هر مدیر باید سه فرد تازه کار را تحت حمایت بگیرد و دانش و تجربه خود را به آنها بیاموزد.

آیا می دانستید شرکت جنرال الکتریک...
– آیا می دانستید در شرکت جنرال الکتریک، مدیر عامل سه فرد را نامزد حانشینی خود میکند و همزمان، آن سه نفر نیز هر کدام سه نفر را به عنوان جانشین خود اعلام میکنند تا برای احراز پستها پرورش یابند.

آیا می دانستید شرکت موتورولا ...
– آیا می دانستید در شرکت موتورولا، برنامه ای تحت عنوان “مدیر به عنوان مربی” وجود دارد که در آن مدیران ارشد نحوه حل مشکلات مدیریتی را به افراد جوان تر می آموزند.

آیا می دانستید شرکت پراکتر و گمبل ...
– آیا می دانستید در شرکت پراکتر اند گمبل، ارتقا از درون سازمان است و مدیر عامل پرورش صد و پنجاه نفر را برای ۵۰ شغل کلیدی شخصاً پیگیری و نظارت میکند.

آیا می دانستید شرکت فابرکستل ...

– آیا می دانستید فابرکستل قدیمی‌ترین کارخانه تولید لوازم تحریر در دنیا با قدمتی نزدیک به ۳۰۰ سال می باشد . و مدیریت آن از ابتدا تا کنون در اختیار خاندان فابر می باشد.
در حال حاضر فابر کستل یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید‌کننده انواع نوشت‌افزار و لوازم طراحی و هنری در جهان است. این شرکت دارای ۱۴ کارخانه و ۲۰ مرکز فروش در اروپا، آسیا، آمریکا و استرالیا است. تعداد کارمندان این شرکت در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا از ۶ هزار نفر تجاوز کرده است. اکثر محصولات آن در برزیل تولید می شود و فقط تعداد محدودی از قلم‌های خاص را در آلمان می‌سازد. این شرکت حدود ۲ میلیارد مداد در سال تولید میکند و فروش سالانه آن بالغ بر یک میلیارد یورو می‌باشد.

آیا می دانستید شرکت بیک ...

– آیا می دانستید از سال ۱۹۹۱ کارخانه بیک برای کاهش خفگی در کودکان بر اثر قورت دادن پلاستیک انتهایی خودکار بیک در آن سوراخی را تعبیه نموده است.
علاوه بر این وجود سوراخ در میانه بدنه خودکار کمک به تعادل فشار هوا بین داخل و خارج خودکار نموده و همجنین طراحی شش گوش خودکار باعث افزایش قدرت کنترل در هنگام نوشتن می شود.

مطالب مرتبط با مدیریت شرکت  و بازاریابی را از این قسمت مطالعه کنید.

درباره ی وحید منوچهریان

مدیر مجله اینترنتی آنالیزِ برندینگ کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران و کارشناس مدیریت بازرگانی، تخصص : دیجیتال مارکتینگ، دیجیتال برندینگ، بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) طراحی وب، گرافیک و ...

مطلب پیشنهادی

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند

افسانه های استارتاپی که باید به سرعت نابود شوند در این مطالب افسانه های استارتاپی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =